Як дістатися до курорту Драгобрат? Трансфер.

Як доїхати на Драгобрат:

Як дістатися до курорту Драгобрат? Трансфер.
Як дістатися до курорту Драгобрат? Трансфер.

Якщо Ви вирішили відпочити на популярному в Україні курорті «Драгобрат», – потрібно враховувати, що безпосереднього транспортного сполучення з цим курортом немає. Найближчі аеропорти знаходяться у Львові, Франківську та Чернівцях. Найкращий та найкоротший шлях до Драгобрату знаходиться у селищі міського типу Ясіня (Закарпатська обл.), яке є підніжжям цього високогірного курорту. Найкраще до смт. Ясіня можна доїхати поїздом з будь-якого обласного центру, або ж їхати в напрямку Івано-Франківська або Чернівців, а звідти вже маршрутними рейсами до цього селища. Безпосередньо довезе Вас туди поїзд у напрямку до міста Рахів, який проїжджає станцію Ясіня. Можна сюди доїхати також на маршрутці, рейсовому автобусі чи легковому автомобілі.

Трансфер на Драгобрат:

Трансфер на Драгобрат
Трансфер на Драгобрат

З смт. Ясіня до курорту Драгобрат можна дібратися тільки на повнопривідному транспорті, який потрібно замовити наперед у місцевих жителів. Їх стоянка знаходиться біля бази відпочинку «Едельвейс» та на виїзді з села, на повороті до Драгобрату. На автостоянці біля готелю цієї бази відпочинку можна залишити свої власні авто за помірну ціну, де їх охоронятимуть. Тут ведеться відеоспостереження. Звідси можна піднятися до полонини Драгобрат (12 км) до готелів курорту та гірсько-лижних підйомників. Так само прохідні таксі доставляють туристів у зворотному до Ясіня напрямку.

Транспорт та орієнтовна ціна на нього (для трансферу на Драгобрат):

ГАЗ – 66(18 місць+багаж) — 1500 грн./машина;
УАЗ-«таблетка» (8місць+багаж) — 150 грн./з людини.
ВАЗ 2121 або Нива та УАЗ-«Бобік» (4 місця+багаж) — 600 грн./машина.
Ціни на трансфер на Драгобраті залежать від кілометражу, кількості пасажирів та багажу. Дізнатися точну ціну та забронювати машинуможна в адміністратора. Орієнтовна вартість підйому на 1 людину – 100 грн.

Переваги трансферу до курорту Драгобрат:

1. Зручність та економія фінансів.
2. Дорога до Драгобрату занадто складна з небезпечними підйомами та поворотами, з дуже поганою видимістю.Саме тому найкращим варіантом подолати всю небезпеку карпатських доріг буде вибрати прохідну машину з водієм, котрий добре знає маршрут.
Дорога не з легких, але всі зусилля того варті. Безпека на крутих схилах понад усе. Залишайте Ваш автомобіль в смт. Ясіня під наглядом охорони та замовляйте трансфер до курорту Драгобрат. Для того щоб подолати складний серпантин доріг власним авто (4х4), потрібно бути профі на крутих схилах та мати кліренс від 20 см.

Опис маршруту з Києва:

Київ – Житомир – Рівне – Дубно – Кременець – Тернопіль – Дружба – Бучач – Монастирка – Тисмениця – Франківськ – Надвірна – Делятин – Яремча – Яблуниця – Ясіня

Контакти для організації трансферу:  098-498-30-30