Карпатський чан з модрини та сауна на дровах на Драгобраті.

Карпатський чан з модрини — унікальна за своєю користю оздоровча та релакс процедура, яку ми з радістю пропонуємо нашим відвідувачам. Карпатський чан покращуе кровообіг, зміцнює серцево-судинну систему та імунітет, а також бадьорить тіло та розум. Чан наповнюється водою, та прогрівається дровами до температури 35-40 градусів. Різкий контраст між вулицею та водою в середині додає цій процедурі незрівнянних вражень. Процедуру купання в чані рекомендуємо чергувати з пірнанням в сніг. Також можливо комбінувати з сауною – ідеальний варіант на велику компанію. Чан обємом 1700 літрів води розрахований на 4 особи одночасно. На велику компанію можливо відвідування по черзі. Доплата за кожну особу більше 6 людей – 100 грн. У вартість входять 4 рушники.

Вартість — 800 грн на годину. Без залу – 700 грн. на годину. 

Сауна на дровах з віниками, або сухий пар — ідеальний вибір в холодну пору року після катання на лижах чи борді. В нашій сауні температура прогрівається до 120 градусів, що задовольнить найвитривалішого банщика. Сауна сприяє оздоровленню всього організму, лікує численні хвороби, проте має і свої протипоказання. Запашний карпатський чай на травах буде чудовим додатком до імунітету. Топка нашої сауни вміщує більше 100 кг. базальтового каміння, тому за бажанням Ви можете влаштувати “російську баню” з віниками, які ми виготовляємо самостійно з дуба, берези та мяти. До 6 осіб. Доплата за додаткову особу – 100 грн. 

Вартість — 500 грн на годину.

Бронюючи сауну та чан — ви можете користуватися просторною кімнатою відпочинку, яка доречі чудово підходить для проведення банкетів з окремим обслуговуванням — до 15 осіб. Після вище названих оздоровчих процедур Ви можете замовити масаж, або ж провести час граючи в більярд, настільний теніс чи в ігровій кімнаті за настільними іграми. Також можливо замовити кальян.

Ласкаво просимо в готель Freerider та Alpin Eco Chalet Драгобрат!