Весняний відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат

Весняний відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат
Весняний відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат

На Драгобраті сніговий сезон затримується аж до травня місяця, тому більша частина весни ще є у розпорядженні тих туристів, які не змогли попасти сюди календарної зими та приїхали весною, щоб наздогнати втрачене. Сніг тут завжди справжній і натуральний, бо вже близько тридцяти років підряд він вкриває цей особливий курорт з листопада по травень та тримається тут стабільно завдяки особливим кліматичним умовам, які зумовлені підковоподібною формою Свидовецького хребта. Він захищає цей край від різких змін погоди, то ж весна тут наступає плавно та поступово, дозволяючи любителям зимових видів спорту закінчити свій сезон.

До зимових розваг на вершинах весною на цьому курорті додаються вже літні види спорту та відпочинку, особливо в травні місяці, коли з гір поступово розтає сніг та їх вже повністю полонить зелена та яскрава красуня-весна. Ознайомимося коротенько з основними видами відпочинку на курорті «Драгобрат» навесні:

Лижні спуски та сноубординг

Лижні спуски та сноубординг
Лижні спуски та сноубординг

 

Лижні спуски та сноубординг – в перші два весняні місяці на вершинах Драгобрату ще панує справжня зима, тому зимові види розваг ще актуальні. Круті екстремальні спуски по схилах цих вершин принесуть Вам достатню порцію адреналіну. А коли у Карпати приходить весна, то в долинах вже квітує шафран, а вгорі по заметеним гірським хребтам, ще спускаються лижники та сноубордисти. Неперевершені контрасти!

Фрірайд та снігоходи

Фрірайд та снігоходи
Фрірайд та снігоходи

Фрірайд та снігоходи – любителям фрірайду в першу половину весни, також є на що подивитися. Дикі цілинні схили чекають справжніх професіоналів. У їх освоєнні допоможуть всюдипрохідні снігоходи, які завезуть Вас у недоступні для інших видів транспорту місця. Естетичної цінності додадуть весняні контрасти цього краю. Ви можете перенестися із зимової казки у весняну за лічені хвилини спустившись із засніжених вершин у квітучі долини в самих лиш трусах.

Трекінг

Трекінг
Трекінг

Трекінг – навесні на високогірному курорті «Драгобрат» Ви можете поєднати зимові походи в першу половину весни з літніми у травні місяці, насолоджуючись красотами та особливостями обох пір року. Весна тут дарує неперевершені враження від контрастів засніжених гір та весняних квіткових долин. Свіже зимове повітря у горах, серед цілющого запаху смерекової хвої поєднане тут з ароматами квіткової весни.

Велотуризм

Велотуризм
Велотуризм

Велотуризм – Карпати ідеальне місце для велотуризму. Це дуже цікавий та корисний вид спорту. Гірські велосипеди найкращий вид транспорту у горах у безсніжний період та можливість покращити фізичну форму, витривалість, поліпшити своє здоров’я. Прокладаючи власні маршрути велоподорожей Ви отримаєте незабутні враження розквітлої природи та неповторну красу весняних карпатських гір.

Кінний спорт

Кінний спорт
Кінний спорт

Кінний спорт – верхова їзда у горах це один з найпопулярніших видів відпочинку у горах. Чому? Тому що спілкування з цими дуже розумними тваринами, єднання з природою, цілюще гірське повітря та неповторна краса глухих карпатських місць, подарує Вам відчуття свободи, задоволення та значно покращить Ваше самопочуття та здоров’я. До цих важкопрохідних місць можна дістатися верхи на конях породи «Гуцулик», яку спеціально вивели для подорожей у Карпатах. Освоїти цей вид транспорту у горах є можливість навіть новачкам, тому що тут можна знайти інструкторів з верхової їзди. Ви будете себе відчувати з ними впевнено та у безпеці.

Зелений (сільський) туризм

Зелений (сільський) туризм
Зелений (сільський) туризм

Зелений (сільський) туризм – цей вид туризму швидко набирає обертів. Розпочати вивчати культуру карпатського краю та пізнати життя корінних жителів (гуцулів) та їх ремесел Ви можете вже весною. Вивчити місцеві українські традиції буде цікаво та корисно, не тільки українцям, а й закордонним туристам, які бажають покращити свої знання про Україну та доторкнутися до колориту та самобутності карпатського села, скуштувати місцеві традиційні страви.

Рибалка

Рибалка
Рибалка

Рибалка – риболовля цієї пори року в гірських річках та озерах має свої переваги. Після зимового затишшя у місцевих риб розпочинається весняний «жор», тому інтенсивність такої рибалки буває вища, аніж навіть влітку, особливо це стосується ловіння на спінінг хижих риб, які тут водяться у великій кількості.

Величні карпатські гори зі стрункими смереками на схилах та чарівні альпійські луки, неповторні водоспади та гомінкі гірські річки з кам’яними бар’єрами, а чи прохолодні красиві карпатські озера, по-справжньому заворожують у літній сезон на Драгобраті. Розпочати його можна вже навесні у травні, адже чого коштує тільки побачити тут квітучу та пахучу весну в горах, з усіма її барвами та відтінками?! В компанії з друзями чи у родинному та сімейному колі, молоді люди чи вже старші – знайдуть, чим зайнятися в цих неперевершених місцях карпатського краю. Тут є і визначні пам’ятки історії та культури, які Ви можете відвідати та дикі глухі місця, які характеризуються своєю незайманою красою. Ви відчуєте себе у серці Карпат прибувши на курорт Драгобрат. Тут все у «дусі горян». Його віддаленість від цивілізації – найголовніша причина відправитися сюди тим, хто стомився від міської метушні. Вартість на усі послуги у Драгобраті значно падає наприкінці гірськолижного сезону, тому приїхавши сюди навесні Ви витратите значно менше коштів, ніж узимку та встигнете ще застати зимові розваги на гірських вершинах.