Зимовий відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат

Зимовий відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат
Зимовий відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат

Мальовничі українські Карпати! Скільки чарівної краси є у краєвидах цих казкових гір, манливих плаїв, смерекових лісів та зелених полонин! Вони ваблять своїми чудовими неповторними пейзажами кожної пори року. Але, особливо принадна для відвідування карпатських курортів – зимова пора. Немає тут більшого напливу та паломництва серед туристів, як взимку на гірськолижних курортах. Чому? Тому, що саме взимку, тут проводяться різноманітні зимові розваги, ігри, спортивні тренування та змагання. Цієї пори тут можна чудово відпочити всією сім’єю покращивши своє здоров’я та самопочуття і звичайно запастися силами, енергією та наснагою на увесь рік. А ще тут, як ніде на Україні збереглися народні традиції святкування Різдва Христового та Нового Року, тому тут – найкраще місце для святкування цих найбільших зимових свят у компанії своїх друзів чи ще краще у колі своєї родини.

«Драгобрат» розміщений на межі смерекових хвойних лісів і альпійських лугів, закарпатських озер та поблизу каскадного семиметрового водоспаду, який в сильні морози замерзає майже повністю, утворюючи неповторне видовище для фотопейзажів. Відпочинок на цьому курорті найбільше підходить для любителів зимових екстремальних розваг, таких як сноубордінг, гірські лижі та ін. на крутих спусках курорту. Тут знаходяться п’ять трас для загального катання та чотири для досвідчених лижників чи сноубордистів, розмішені трампліни для фрістайлу – виконання різноманітних лижних трюків. Траси підготовлені снігоущільнювальною технікою. А тепер ознайомимося детальніше із основними зимовими видами спорту та розваг, які представлені на гірськолижному курорті «Драгобрат»:

Гірські лижі та сноуборди

Гірські сноуборди
Гірські лижі

Гірські лижі та сноуборди – класичні види зимового спорту, які на високогірному курорті «Драгобрат» практикуються з найбільш високих та екстремальних спусків. Перепад висот курорту «Драгобрат» становить більше 500 м, протяжність спусків до 10 км (по цілині), максимальна висота – 1800 м над рівнем моря, що дозволяє робити круті спуски у пошуках адреналіну. На вершини гір, любителів екстриму піднімають на спеціальних підйомниках – ратраках звідки вони вже самі спускаються по трасах найвищого рівня складності. Для цього звичайно що потрібні тренування, тому на цьому курорті існують сучасні лижні школи та навчальні центри для початківців з професійними кваліфікованими вчителями-інструкторами. Заняття є тут, як індивідуальні, так і групові. А якщо ви приїхали сюди без лижного спорядження, то не турбуйтеся – тут його можна взяти напрокат в найширшому асортименті.

Фрірайд

Фрірайд
Фрірайд

Фрірайд – катання по незайманому цілинному снігу на сноуборді чи гірських лижах, поза областями обслуговування гірськолижних трас, воно розкриває весь потенціал сноуборду та гірських лиж. На високогірному курорті «Драгобрат» є чимало околичних схилів для любителів цього екзотичного та повного пригод виду спорту і на них можуть спуститися тільки найбільш сміливі та досвідчені райдери. Можливості для позатрасового катання тут величезні!

Катання на снігоходах

Катання на снігоходах
Катання на снігоходах

Катання на снігоходах – управляти снігоходом можуть не лише водії, їздити на ньому можна як самостійно, так і у супроводі досвідченого інструктора. Усього декілька уроків, кваліфікований інструктаж і Ви зможете самостійно керувати цим новим для Вас видом транспорту. Потужні снігоходи “Yamaha”, “Bombardier”, “Arctic Cat” доступні та надійні, вони швидкісні та екстремальні. Поїздки на снігоходах по засніжених вершинах Карпат на курорті Драгобрат – відчуття екстриму та неперевершені емоції, активний відпочинок у горах, класні фотки та відео-історія подорожі на снігоходах. На цьому виді транспорту можна заїхати також у місця, куди неможливо взимку дістатися на лижах чи пішки.

Трекінг

Трекінг
Трекінг

Трекінг – пішохідна туристична подорож, піші походи. В Карпатах вони мають особливу принаднісь узимку. Трекінг в цю пору у високогірному курорті «Драгобрат» дарує неповторні враження від краси засніжених гір та струнких красунь-смерек у білосніжному зимовому вбранні. Свіже зимове повітря у горах, серед цілющого запаху смерекової хвої покращує самопочуття, піднімає настрій, оздоровлює весь організм. А чого коштує та особлива бадьорість від такої прогулянки взимку, адже її не отримаєш жодної іншої пори року. Трекінг – активний вид відпочинку, далеко від міської метушні. А на високогірному курорті «Драгобрат» це ще й можливість перевірити та покращити свої фізичні можливості та отримати достатню порцію адреналіну, подорожуючи високими та крутими карпатськими схилами.

Баня, сауна, чан

Баня, сауна, чан
Баня, сауна, чан

Баня, сауна, чан – після здорового активного відпочинку, після крутих спусків на лижах, сноуборді чи снігоходах, після піших походів крутими схилами, стає негайною потребою, помити своє тіло. А що може бути краще узимку, як попаритися в бані чи фінській сауні, з різними температурними режимами, чи залізти в особливий карпатський чан. Він діаметром 2 м з чавуну, в кам’яному помості, під яким розводять багаття. Температура води підтримується на рівні 40-42 градуси. Дно встеляють камінням з гірських річок. На курорті Драгобрат можна поєднати цілющі процедури та оздоровити себе, адже після них Ви не тільки станете чистими тілом, а й знімете з себе усю стомленість від фізичних навантажень. Лікарі рекомендують відвідування сауни для профілактики і лікування дуже багатьох захворювань. Отже, Ви вийдете звідти чистими, здоровими та сповненими миром та душевним спокоєм. Після них, Ви знову будете готовими для нових прогулянок карпатським краєм курорту «Драгобрат».

Казкові засніжені пейзажі високогірних Карпат, екстремальні зимові види спорту та розваг, відмінне обслуговування, створюють прекрасні умови для відпочинку та чудову атмосферу української гостинності. Все це приваблює не тільки туристів з нашої країни, а також і закордонних туристів з різних куточків Європи та світу, тому, що слава про цей чудовий високогірний курорт та про всі його особливості, пронеслася вже далеко за межі України.