Осінній відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат

Осінній відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат
Осінній відпочинок в Карпатах на курорті Драгобрат

В українських Карпатах спалахує своїм яскравим розмаїттям золотаво-оксамитова осінь. Вже не пече так сильно лагідне сонечко, та ще не прийшли сюди зимові сніги. Це найблагодатніша пора року відпочинку на курорті Драгобрат для справжніх гурманів. Адже скуштувати достиглих карпатських дарів – справжня райська насолода осіннього відпочинку. Як же приємно потрапити з монотонно-сірих «кам’яних джунглів» міста, у цей чарівний казковий край з його неповторною особливою осінньою красою!

Ви потрапляєте у таку різнобарвну гамму кольорів та витончену рельєфну досконалість тривимірного простору, яке підкреслене усіма кольорами веселки тай ще у такій гармонії, що неможливо відвести погляд від цієї осінньої карпатської краси. А ще тут Ви знайдете відчуття особливої свободи від цього неосяжного простору гірського рельєфу. Зменшується восени кількість туристів, які після літнього відпочинку у горах пороз’їжджалися вже по своїх домівках. Тому ласкаве карпатське сонце та приємний осінній вітерець, а ще ця навколишня краса в усіх її яскравих кольорах – неначе вся саме для Вас. Немає вже метушні, характерної взимку або влітку, а якесь особливе затишшя перед зимовим сезоном у найвисокогірнішому гірськолижному курорті Драгобрат. В міжсезонний осінній період тут значно нижчі ціни на усі види послуг, тому Ви значно зекономите фінансові витрати, приїхавши до цього курорту саме осінньої пори. Також Ви зможете поєднати літньо-зимові види відпочинку. Зима на вершинах Свидовецького хребта розпочинається вже у листопаді й одразу можливо буде випробувати зимові види розваг. Сніг тут завжди справжній, то ж у листопаді, разом з першими холодами та бадьорістю від них, прийде пора зимових розваг, які на початку сезону приваблюють своїми відносно низькими цінами. Особливо принадна ця пора для любителів фрірайду.

Ознайомимося більш детально з основними видами осінніх розваг на високогірному курорті Драгобрат та деякими зимовими, які Ви зможете спробувати на вершинах вже у листопаді:

Трекінг

Трекінг

Трекінг – піші походи у самі безлюдні, незаймані та мальовничі місця. Свіже осіннє повітря, серед цілющого запаху смерекової хвої принесуть хороше самопочуття та здоров’я. Багряні та золотаві ліси кличуть у легкі мандрівки цим чудовим краєм. Ви отримаєте неперевершені враження подорожуючи серед неповторної осінньої природи Карпат, яка чарує своїми чудовими краєвидами.

Екскурсії

Екскурсії
Екскурсії

Екскурсії – експерти виберуть один з численних маршрутів для екскурсій в осінню пору. Вони допоможуть вам краще пізнати цей казковий край, його історично-культурні пам’ятки.

Велотуризм

Велотуризм
Велотуризм

Велотуризм – дуже популярний вид транспорту у Карпатах – гірський велосипед. Адже, подорожуючи власними маршрутами Ви отримаєте незабутні враження яскравої гамми кольорів осінньої природи та дивовижно-казкової краси карпатських гір. Велотуризм дуже корисний для здоров’я та поліпшення фізичної форми та витривалості.

Верхова їзда

Верхова їзда
Верхова їзда

Верхова їзда – романтична подорож удвох восени верхом на конях серед яскравих золотаво-багряних схилів Карпат, що може бути кращим для зміцнення стосунків зі своєю половинкою. Подорожувати на конях тут можна й усією сім’єю або разом із друзями. А якщо Ви новачок у цій справі, не турбуйтеся – у Драгобраті швидко навчитеся таким подорожам – у супроводі досвічених вчителів.

Альпінізм

Альпінізм
Альпінізм

Альпінізм – у Драгобраті є школа альпінізму з досвіченими вчителями, то ж ті туристи, які бажають, можуть навчитися цьому, якщо у них є сильне бажання та задатки до таких сходжень. Адже цьому екстремальному виду спорту може навчитися не кожен. Але скільки адреналіну та неперевершених вражень додадуть Вам підкорення гірських вершин. А якщо Ви сходите на них восени, то це дивовижні відчуття – побачити з вершин незабутні пейзажі золотої осені карпатських гір.

Риболовля

Риболовля
Риболовля

Риболовля – риба восени набирає значної ваги. Саме тому рибалка в цю пору порадує трофейними уловами. Ця особлива рибалка на гірських річках та озерах, принесе вам багато задоволення та вражень, особливо восінню пору, коли у риби розпочинається передзимовий «жор».

Парапленеризм

Парапленеризм
Парапленеризм

Парапленеризм – дивовижний політ над вершинами гір, вкритими густими лісами, в усій незабутній гаммі яскравих осінніх кольорів, над сяйвом карпатських озер, у яких відбиваються сонячні промені – справить на Вас особливе враження, яке неможливо висловити словами. Таку подорож можна здійснити налегкомоторному літаку (планері), на гелікоптері або ж на аероплані, чи дельтаплані і навіть спустившись з літака на парашуті.

Мандрівка на підйомнику

Мандрівка на підйомнику

Мандрівка на підйомнику – крісельний підйомник на канатній дорозі дає змогу милуватися вершинами гір, барвистими осінніми краєвидами, вдихнути кристально свіже високогірне повітря.
Що може бути кращим для тих, хто не може самостійно підкорювати вершини гір чи займатися парапленеризмом? Вся краса осінніх гір видна, як на долоні!

Збирання ягід та грибів

Збирання ягід та грибів
Збирання ягід та грибів

Збирання ягід та грибів – Осінь у Карпатах – особлива пора року, ще й тому, що в цю золоту пору достигають та набирають своїх трофейних розмірів різноманітні плоди, як на городах місцевих жителів, так і у дикій природі цього краю. Скуштувати осінні ягоди та назбирати неймовірних по красі карпатських грибів, вирушивши на «тихеполювання» – принесе Вам особливе задоволення, додасть сил та здоров’я. Якщо ж є з собою фотокамера, то усі ці прекрасні моменти та трофеї будуть у Вас на дивовижних знімках.

Фрірайд

Фрірайд
Фрірайд

Фрірайд – зимовий сезон для гірських лиж та сноубордів, ще не відкрито,проте катання по першому снігу на сноуборді чи гірських лижах, поза гірськолижними трасами, у самих диких місцях Драгобрату манить своєю особливістю. Розпочати цей вид спорту можна вже восени – у листопаді.

Баня, сауна, чан

Баня, сауна, чан
Баня, сауна, чан

Баня, сауна, чан – багрянець пожовклого листя, так схожий на полум’я, а неймовірна краса осінніх туманів у горах, так схожа на пар, вони ніби натякають на те, як добре восени після активного відпочинку у горах, попаритися в бані чи фінській сауні, з різними температурними режимами, чи залізти в особливий карпатський чан.
Відпочинок на курорті Драгобрат восени — чудова пора, її особливість видно неозброєним оком, вона сповнена чарівної краси та романтичних мрій, пригод та розваг. Це прекрасна пора та дивовижне місце провести зі своєю половинкою чудовий час разом, серед незайманої карпатської природи. Осінній ліс у Карпатах – одне з найромантичніших місць на Землі. Він приголомшить Вас своєю дивовижною красою. Осінь приходить сюди дуже рано і швидкоплинно переходить у зиму. Буяння кольорів карпатської осені, безсумнівно, Вас вразить! Хто не любить спеку та зимові холоди, оцінить всі переваги комфортного осіннього відпочинку на чудовому курорті Драгобрат.